E-Ticaret Yazılım Özellikleri

Özgün ve esnek tasarım
Eticaret sitenizin tasarımı özgün konsept ve renk paletlerinde yapılır. Size özel yapılan tasarım html, css ve javascript kodlanarak Eticaret sitenize entegre edilir. 

Kullanıcı Dostu Kolay Kullanım
Ürün yönetimi ve sipariş yönetimlerinin kullanıcı dostu olması çok önemlidir. E-ticaret sitenizi kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hızlı ve çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
 
Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Url rewriting(sayfa adlandırma) , Meta yönetimi, arama motoru dostu teknik kodlama, webmaster tool ve analiytcs entegrasyonu, vb. gibi bir çok özellik sayesinde arama motorlarında hep bir adım önde olacaksınız. 

Gelişmiş kategori ve ürün yönetimi
Kategori yönetimi ve o kategoriye bağlı ürünlerin kullanıcı dostu admin paneli sayesinde kolaylıkla yayınlayıp, güncelleyebilirsiniz. Alt alta  istediğiniz kadar kategori, alt kategori ve alt dallarını tanımlayabilirsiniz.
 
Sürekli geliştirilen altyapı
Deltapro ekibinin sürekli geliştirme faaliyetleri kapsamında e-ticaret sitenizde yeni teknolojik güncelleme ve geliştirmeleri kullanabilirsiniz
 
Ücretsiz Teknik Destek ve Eğitimler
Fazla desteğe ihtiyacınız olmayacak ama yine de destek ekibimizden istediğiniz zaman telefon ya da e-posta ile destek alabilirsiniz.
 
Güvenli Altyapı
E-ticaret sitesi sisteminin altyapı güvenliği, yedekleme hizmetleri ve ödeme sistemlerinin güvenliği bizim için en önemli unsurdur. Güvenlik açısından kusursuz olan bu sistem ile gönül rahatlığıyla ürünlerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz.
 
Gelişmiş Sosyal Medya Entegrasyonu
Facebook connect(facebook ile bağlanma), facebook like button, facebook, twitter, friendfeed'de paylaşım, fırsatların facebook'da yayını, google plus entegrasyonu ile sosyal medyada da ürünlerinizi pazarlayın...
 
Güvenli Ödeme seçenekleri
3d secure, sanal pos, mobil ödeme, Paypal entegrasyonu, havale ve eft ödeme seçenekleri ile istediğiniz ödeme entegrasyonunu sitenizde kullanın. Paneliniziden aktifleştirebileceğiniz payu sistemi ile bankalara  başvurmadan 6 bankanın sanal posunu sitenize entegre edebilirsiniz.
 
Zengin entegrasyon seçenekleri
Sms entegrasyonu, Ürün portallarına entegrasyon, sosyal medya entegrasyonları ve diğer xml entegrasyonları dilediğiniz zaman hizmetinizde...