Hakkımızda

Web Tasarımı sektöründe 2004 yılından beri faaliyet gösteren Deltapro Her projeyi aynı heyecan, titizlik ve disiplinle ele alarak marka olmayı hedeflemiş ve bunu büyük ölçüde başarmıştır. Hafta sonlarıda dahil olmak üzere 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Deltapro projenin hem web tasarımı, hem web programlama aşamasında, hem de yayın ve yayın sonrası hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini ana prensip olarak benimsemiştir.

Deltapro, kişisel veya kurumsal bazda dünyaya açılmanızı sağlayacak internet hizmetlerini sunmaktadır.  Deltapro , web tasarımı, web programlama, e- ticaret, fırsat sitesi veritabanı programlama, arama motorlarına kayıt, web hosting, domain tescili, içerik geliştirme, ve internet danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Yaratıcılık, Karşılıklı saygı, Dürüstlük, Müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmeti en ucuz, en hızlı, en doyurucu şekilde vermekteyiz. Sizlerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vererek fiyat açısından daha uygun tasarımları sizlerin beğenisine sunmaktayız Amacınız firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi web'e taşıyıp dünyaya açılmak ise.. Deltapro'ya gelin birlikte düşünelim, işinizi web'e birlikte taşıyalım..

AMAÇLARIMIZ:
Web-tabanlı teknolojileri kurumlara en uygun şekilde adapte ederek; şirketlere artı bir değer sağlamak ve yüksek kaliteli bilişim çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile Türkiye'de güvenilir ve kalıcı bir marka ve isim olmaktır. İnternet tabanlı tüm ihtiyaçlarda en etkin ve hızlı çözümleri üretmek Kaliteli, görsel ve işlevsel, web sitelerini uygun fiyatlarla sunmak, firmanız veya şahsınız için projeler yaratmak. Bilişim Teknolojilerini kurumlara en uygun şekilde sunarak, çağdaş işletmeciliğe kavuşturmak. İnternet ortamında şirketlerin dünyaya açılmasını sağlamak. Etkileşimli bir şekilde kalıcı çözümler sunmak. Bilişim sektöründe markalaşarak hizmet alanımızı daha da genişletmek