Kurumsal Web Tasarımı

Renk Paletleri, içeriği  ve tarzıyla kurumsal kimliğinizi yansıtan, içeriğine kolay ulaşılabilen tüm cihazlar ve browserlarda(tarayıcı) hatasız çalışan web standartlarıyla uyumlu kurumsal web siteleri genellikle firma ya da kurumunuzla ilgili bilgilere ulaşmak isteyen müsterileriniz için yapılır. 

İçerik yönetim sistemi ile güncellenebilen bu tarz sitelerde Firmanın tarihçe, misyon, vizyon, Referansları, firma ile ilgili haberler, iletişim sayfası, ürün ve hizmetlerinin yer aldığı sayfalar yer almalıdır. Kaliteli bir kurumsal web tasarım ile web sayfanız,  markanızın tanıtımında en kuvvetli temsilcisidir.

Deltapro estetik görünümü, içerik yönetimi ile birleştirerek şirketinizin imajını ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtan özgün, hızlı, fonksiyonel, iletişim kuran, güncel, anlaşılabilir ve kurumsal kimliğinizle uyumlu web sitelerini sizin için tasarlar ve kodlar.

Multidisipliner bir iş olan web tasarımı bünyesinde bir çok öğeyi barındırır. Bir web tasarımı firmasının teknik kadrosuda bu işe cevap verebilecek düzeyde bilgisi olan insanlardan oluşmalıdır. Grafik tasarımcı, Web Tasarımcı, Programcı, veritabanı uzmanı, sistem mühendisi ve internet reklamcıları kaliteli bir web tasarım firmasının olmazsa olmazlarıdır. Eğer web sitenizi yapan firma, sitenizi arama motorlarına kaydettirecek teknolojik bilgiden yoksun ve arama motorları kavramını yeterince özümseyememiş bir firmaysa, siteniz ne yazık ki masraf hanesine yazılabilir.

Gelen ziyaretçinin sitenizde kalıp kalmamasını sağlayacak olan şey, sitenizde çekici, kolay gezilebilir ve hatasız kodlanmış bir kurgu, tasarım ve programlama olmasıdır. Eğer siteniz geç yükleniyor, hatalar veriyor, renk paleti göz yoruyor ve neyin nerde olduğu belli olmuyorsa, çok çabuk terk edilecektir.

Profesyonellik, aynı zamanda yeni bir ürün gamı eklemek, yılbaşı promosyonu düzenlemek için aradığınız zaman karşınızda bulabileceğiniz bir müşteri temsilcisinin olmasını ve müşteri temsilcinizin, teknolojik trendleri takip edip, size uygun çözümleri zaman içerisinde sunmasını da gerektirir. Son olarak, tercih edeceğiniz bu profesyonel firma; referansları, anahtar teslim çözümleri ve size özel teklifi ile bu yola birlikte çıkmanız gereken adrestir.